Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

  «« powrót

Partnat Techniczny

POLECAMY

 


SPŁYW KAJAKOWY ORAZ PONTONOWY PRZEŁOMEM DUNAJCA 60 zł osoba

SPŁYW KAJAKOWY PRZEŁOMEM TYLMANOWEJ 30 zł osoba

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH PROPONUJEMY SPŁYW Z KROŚCIENKA DO NOWEGO SĄCZA
PROPONUJEMY RÓWNIEŻ SPŁYWY KAJAKOWE NA POPRADZIE.

W naszej ofercie znajdą Państwo propozycje kompleksowej organizacji i obsługi imprez integracyjnych, w które wplatamy sporty ekstremalne takie jak: park linowy, rafting na Dunajcu, spływy kajakowe na Dunajcu, quady - tor i jazda po terenie, paintball, techniki linowe. Nasze imprezy integracyjne i sporty extremalne organizujemy w najpiękniejszym zakątku Polski - Pieninach, mamy do dyspozycji górzyste tereny na których organizujemy off Road i quady, skałki do uprawiania technik linowych i Dunajec na którym organizujemy rafting - spływ pontonami.

W Krościenku spraszamy do parku linowego, gdzie największą atrakcją jest tyrolka - zjazd na linie nad Dunajcem w obie strony, łączna długości tego zjazdu to 320m. Na miejscu posiadamy również tor z quadami, pole do paintballu oraz strzelnicę na której można poćwiczy strzelanie z markera do gry w paintball. Współpracujemy z pensjonatami, hotelami oraz SPA na terenie Podhala i Pienin dzięki tej współpracy możemy zapewnić odpowiednie warunki zakwaterowania i wyżywienia dla klienta podczas organizacji imprezy integracyjnej.

Imprezy integracyjne, imprezy firmowe, park linowy, sporty ekstemalne, Szczawnica, Krościenko, off road, rafting - spływ pontonami, quady, paintball. Wszystko to w najpiękniejszym zakątku w Polsce jakim sa Pieniny.

 


Strona główna | O nas | Oferta | Kontakt | Ciekawe linki
© ADVENTURE SKY EXTREME SPORT - rafting na dunajcu | pontony pieniny | kajaki | spływy kajakowe Krościenko nad Dunajcem
Realizacja projektu: Verakom